Astrolojik Danışmanlık Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına doğrultu veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda mimarilır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kadar zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke alaka göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle tevellüt haritası yorumlamak, şahsiyet analizi olmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha bir küme fen sahibi çıkmak istiyorsanız, birşu denli terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine nazaran belirlenir ve birşu denli kişiye nazaran şahsiyet ve gelecekteki olaylar karşı fen verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşfakat şekline işaret paha.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme fen sahibi çıkmak midein, astroloji terminolojisine aşina çıkmak önemlidir.

Fehva Demeı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı fen verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değdavranışimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, istikbal tahmini ve daha katı çok husus karşı fen tevdi konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Previous Article
Next Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pendikdiyetisyen.name.tr/ https://jiroskop.name.tr/ https://koltukortusu.name.tr/ https://4mevsimlastik.name.tr/ https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın al