Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çısoy en balaban oranda ilaç karınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği yerı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun veri cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen kellearı valörında ülkesini ötümlü oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent kellevuruları ile de meşhurdur. 143 tane kellevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında imdi hakikat bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk arasında en çok patent kellevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla aldatıcı sorunlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse birlikte asla çalışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde olgunlaşmak üzere otama yönünde geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet tarihine balaban bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yağdırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (huzur ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Mecmu çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biriyi şirketin iştirak ve müessis kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak sorunler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta huzurıkların geçmesi karınin belli başlı bir çağı beklesek birlikte bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de karınerisinden palas bir biçimde otama edebilmek karınin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel sorunlev bozukluğunu da otama eylemek karınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent kellevurularının 2000 adetine yaklaşanın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı sorunleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri aile istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en haklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da balaban gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mekân yer sair bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin gerçek sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık yerında çalışmalarını ötümlü enlileterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi misil Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil yurt haricinde yani kürevi anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların huzurlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde aldatıcı sorunlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı sorune yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mekân yer bir değerli sahası ile beraberinde kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha değsorunikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan fehamet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a tabi uyuşturucu ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî teminat olarak soruntiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada içtihatlerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ilhak fehamet mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf gereç yapısındaki anlamsızluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân yer tafsilatlara için hatta, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Previous Article
Next Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pendikdiyetisyen.name.tr/ https://jiroskop.name.tr/ https://koltukortusu.name.tr/ https://4mevsimlastik.name.tr/ https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma